Registration required

Magdalena Kornacka

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku Dietetyka oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim, kierunek Żywienie Kliniczne. Zawodowo związana jest z Krapkowickim Centrum Zdrowia, gdzie kieruje Poradnią Chorób Metabolicznych i Bariatrii.
Dodatkowo współpracuje z Laboratorium TEST DNA w Katowicach w zakresie diagnostyki celiakii u dzieci i dorosłych jako konsultantka i ekspert w zakresie opiniowania i komentowania danego zagadnienia. Partnerka laboratorium Lifeline Diag i konsultantka wyniku analizy pierwiastkowej włosa EHA. W latach 2016-2017 była koordynatorem Szwajcarskiego Programu Odchudzającego przy w współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia w Warszawie. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń.
Celem jej pracy jest przede wszystkim pomoc. Pomoc tym wszystkim, którym stan zdrowia utrudnia codzienne funkcjonowanie, nie pozwala na realizację planów czy spełnienie marzeń. Uważa, że nie sposób cieszyć się zdrowym ciałem bez szeroko rozumianej zewnętrznej i wewnętrznej harmonii.

If you already registered to this room please use your personal link from registration confirmation email to enter the event.*If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

Email has been sent

[message]

Click here if you're the host